Return to Akikre büszkék vagyunk

2017-2018. tanév kiemelkedő eredményei

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Levelezős honismereti tanulmányi versenyen

Fillér Mara 7. osztályos tanuló  megyei és országos 1. helyezett
Felkészítő tanára: Klesitzné Gyömörei Tímea

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A kisiskolák megyei atlétikai versenyének eredménye:

Holczinger Dzsenifer egyéni összetett versenyben 6. helyezés
Felkészítő tanára: Kukoda Csabáné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A kisiskolák körzeti atlétikai versenyének eredményei:

Holczinger Dzsenifer egyéni összetett versenyben (kislabdadobás, távolugrás, 60 m futás)
1. helyezés

Fiúcsapatunk: Bittmann Krisztián, Cserepes Roland, Haász Dávid,
Lepczinszky Áron, Pálfi Dávid, Tolna-Pápai Kevin

3. helyezés

Cserepes Roland IV. korcsoport egyéni összetett 2. helyezés

Lepczinszky Áron III. korcsoport egyéni összetett 2. helyezés
Felkészítő tanárok: Kukoda Csabáné, Kocsis Ferenc

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A körzeti atlétikai diákolimpia eredményei:

III. korcsoport:

Holczinger Dzsenifer távolugrásban 1. helyezés
60 m-es síkfutásban 2. helyezés

Tolna-Pápai Kevin 600 m-es futásban 2. helyezés
kislabdadobásban 3. helyezés

Haász Dávid 60 m-es síkfutásban 2. helyezés

IV. korcsoport:

Hajas Dalma kislabdadobásban 2. helyezés

Cserepes Roland 1500 m-es futásban 2. helyezés
Felkészítő tanáruk: Kukoda Csabáné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A 8. osztályosok csapata: Bodó Szilveszter, Borbás Dániel, Dülk Dániel
a technika verseny országos fordulóján Debrecenben
7. helyezést ért el .

Egyéni versenyben Borbás Dániel 4. helyezett lett.
Felkészítő tanáruk: Kocsis Ferenc

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A 8. osztályosok csapata: Bodó Szilveszter, Borbás Dániel, Dülk Dániel
1. helyezést ért el a megyei technika versenyen.
Felkészítő tanáruk: Kocsis Ferenc

 »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedőn
a 8. osztályosok csapata: az “Esztergári fenegyerekek” (Bodó Szilveszter, Borbás Dániel, Dülk Dániel) bejutott a középdöntőbe, amelyet Zalaegerszegen rendeztek meg.
Felkészítő tanáruk: Birnbauer Ferencné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Borbás Dániel 8. osztályos tanuló a megyei technikaversenyen a 7-8. osztályos korcsoportban
2. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Kocsis Ferenc

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Csóka János Bence 5. osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján az
5.  osztályosok között 8. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Birnbauer Ferencné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

 Az Ányos-napi szavalóversenyen díjazottak:

Nyári Amanda 1. o. különdíj, Király Laura 2. o. 3. hely, Fillér Janka 4. o. 1. hely, Bakos György 5. o. 2. hely, Berényi Dorka 5. o. 3. hely, Auer Nóra 7. o. 1. hely

Rajzpályázaton díjazottak:

Kun Csenge, Varga Emília 2. o., Kacsányi Kitti, Haász Tamás 4. o. Bierbaum Fruzsina 5. o.,
László Gréta 7. o.,  Földing Dorka 1. o., Papp Kevin 6. o.,

Meseíró versenyen díjazott:

Fillér Janka, Kacsányi Kitti 4. o. László Gréta 7. o.,

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Német nemzetiségi szavaló versenyen Zircen a 7.-8. osztályosok között

Auer Nóra 7. osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Borbély Katalin

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Zircen az aszfaltrajz-versenyen a 4. osztály csapata 1. helyezést ért el:

Kacsányi Kitti, Fillér Janka, Bodó Robertina
Felkészítő tanáruk: Szemmelveiszné Pécsi Ildikó

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Az „Őszi hepe-hupa…” rajzpályázaton (Dudar) díjazottak

Tóth Barna és Varga Annabella 1. osztályos tanulók
Felkészítő tanáruk: Alföldiné Hegyi Andrea

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

GRATULÁLUNK!!!