Kezdőoldal

HÍREK,  AKTUALITÁSOK

 

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Tanév végi programok:

jún. 14.        Gyermeknap – kirándulás a Cuha-völgyébe
jún. 15.        ballagás 16:00 órakor
jún. 19.        tanévzáró 17:00 órakor

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Napközis tábor

A Veszprémi Tankerületi Központ az EFOP-3.3.5 pályázaton sikeresen pályázott általános iskolások napközis táboroztatására.

Iskolánkból június 18-22. között 5 másodikos és 5 negyedikes, június 25-29. között 5 negyedikes és 5 hatodikos tanuló vehet részt művészeti táborban. A programok minden nap 8-tól 16 óráig zajlanak az iskolában: kézműves foglalkozások, festés, sportfoglalkozások, sok játék. Kedden kirándulni fognak Herendre, a Porcelániumba, ahol porcelánfigurát fognak készíteni; csütörtökön pedig Zircen, a Reguly Alkotóházban vesznek részt kézműves foglalkozáson.
A gyerekek reggelit, tízórait, ebédet és uzsonnát kapnak. A táborozáson való részvétel ingyenes.

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

 

Akikre büszkék vagyunk

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A kisiskolák megyei atlétikai versenyének eredménye:

Holczinger Dzsenifer egyéni összetett versenyben 6. helyezés
Felkészítő tanára: Kukoda Csabáné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A kisiskolák körzeti atlétikai versenyének eredményei:

Holczinger Dzsenifer egyéni összetett versenyben (kislabdadobás, távolugrás, 60 m futás)
1. helyezés

Fiúcsapatunk: Bittmann Krisztián, Cserepes Roland, Haász Dávid,
Lepczinszky Áron, Pálfi Dávid, Tolna-Pápai Kevin

3. helyezés

Cserepes Roland IV. korcsoport egyéni összetett 2. helyezés

Lepczinszky Áron III. korcsoport egyéni összetett 2. helyezés
Felkészítő tanárok: Kukoda Csabáné, Kocsis Ferenc

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A körzeti atlétikai diákolimpia eredményei:

III. korcsoport:

Holczinger Dzsenifer távolugrásban 1. helyezés
60 m-es síkfutásban 2. helyezés

Tolna-Pápai Kevin 600 m-es futásban 2. helyezés
kislabdadobásban 3. helyezés

Haász Dávid 60 m-es síkfutásban 2. helyezés

IV. korcsoport:

Hajas Dalma kislabdadobásban 2. helyezés

Cserepes Roland 1500 m-es futásban 2. helyezés
Felkészítő tanáruk: Kukoda Csabáné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A 8. osztályosok csapata: Bodó Szilveszter, Borbás Dániel, Dülk Dániel
a technika verseny országos fordulóján Debrecenben
7. helyezést ért el .

Egyéni versenyben Borbás Dániel 4. helyezett lett.
Felkészítő tanáruk: Kocsis Ferenc

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A 8. osztályosok csapata: Bodó Szilveszter, Borbás Dániel, Dülk Dániel
1. helyezést ért el a megyei technika versenyen.
Felkészítő tanáruk: Kocsis Ferenc

 »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

A K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedőn
a 8. osztályosok csapata: az “Esztergári fenegyerekek” (Bodó Szilveszter, Borbás Dániel, Dülk Dániel) bejutott a középdöntőbe, amelyet Zalaegerszegen rendeztek meg.
Felkészítő tanáruk: Birnbauer Ferencné

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Borbás Dániel 8. osztályos tanuló a megyei technikaversenyen a 7-8. osztályos korcsoportban
2. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Kocsis Ferenc

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Csóka János Bence 5. osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján az
5.  osztályosok között 8. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Birnbauer Ferencné